vzdělávací centrum

Od roku 1999 se věnujeme poskytování systematického vzdělávání odborníků v oblasti sociálních služeb, školských a zdravotnických zařízení nebo v jiných pomáhajících profesích. Zakládáme si na poskytování kvalitního vzdělávání v aktuálních tématech s ohledem na potřeby účastníků. Využíváme širokou lektorskou základnu složenou z odborníků v jednotlivých oblastech. Našimi kurzy prošlo již více než 8000 účastníků. Vzdělávací centrum i většina kurzů, které nabízíme, je akreditována u MPSV a MŠMT a nově zavádíme také akreditace MV ČR. Na přání zajišťujeme akreditaci kurzů u České asociace sester i dalších akreditačních autorit. Kromě nabídky otevřených kurzů rádi připravíme kurz na míru podle vašich potřeb.

 

Hledáte vzdělávání uzpůsobené Vašim potřebám?

Kromě aktuálně nabízených kurzů s termíny realizace v našem centru, které naleznete v části aktuální kurzy, máme široké portfolio dalších témat, které Vám mužeme nabídnout a z nichž většina je akreditována u MPSV či MŠMT. Nabídku našich kurzů připravených k realizaci naleznete v kompletním seznamu kurzů.

Bližší informace o kurzech na míru naleznete pod odkazem kurzy na klíč

Pokud hledáte pronájem prostor, kde realizovat vaše vlastní aktivity (školení, workshopy, porady apod.), nabízíme zajištění vašich akcí v našem centru, bližší informace naleznte zde.