Kurzy na klíč

Potřebujete pro svoji organizaci vzdělávání, které odpovídá vašim konkrétním požadavkům?

Nechte si kurz připravit profesionálním týmem IES. Přijedeme k vám a vyškolíme vaše zaměstnance. Máme dlouholetou praxi a širokou nabídku vzdělávání pro odborníky v oblasti pomáhajících profesí.

Spolupracujeme se zkušenými lektory. Máme k dispozici stabilní organizační zázemí, školící materiál, technickou podporu a v případě potřeby i vhodné vzdělávací prostory.

Vyškolení celého pracovního týmu je levnější než individuální platba za vzdělávání a lze jej plně přizpůsobit Vašim potřebám.

Seznam všech kurzů Institutu expertních služeb, které máme připraveny k realizaci, naleznete: zde. Pokud byste měli zájem o kurz, který v naší nabídce nenaleznete, prosím kontaktujte nás, rádi pro vás takový kurz ve spolupráci s našimi lektory připravíme.

Píšete projekty? Nezapomínejte na vzdělávání!

Jsme schopni Vám dodat veškeré podklady potřebné k zařazení vzdělávání do dotačních či evropských projektů. (Osnovy, životopisy lektorů, doporučení garantů, akreditaci kurzů, vzdělávací plány a jejich analýzy, kalkulace a osnovy vzdělávacích plánů pro vaše zaměstnance.)

Ceny vždy stanovíme dohodou v závislosti na délce a místě konání kurzu, materiální a odborné náročnosti a možnostech organizace.

Zavolejte nám a vytvořte si kurz na klíč.

Kontaktujte kolegyni Miriam Veselou na čísle +420 774 991 623 nebo napište na vesela@podaneruce.cz a společně vytvoříme kurz přesně podle potřeb vaší organizace.

Většina nabízených kurzů je akreditována u MŠMT i MPSV.