Mgr. Otakar Veselý

Zakladatel a vedoucí programu Hard&Smart, který spadá pod Společnost Podané ruce. Tato platforma je do dnešního dne odborný pomáhající subjekt s největším zásahem v prostředí nočního života a zábavy ČR. Je členem evropské sítě služeb Party+/ NEW Net, která se na toto prostředí zaměřuje v širším kontextu. Má za sebou dlouholetou praxi jako terénní pracovník v Terénních programech v Brně. Participoval na mezinárodních výzkumech Safer party, Localize it!, Stop sexual violence, Street support, Imoresa  a dalších evropských projektech zaměřených na výzkum a implementaci do praxe v oblasti prevence užívání drog, drogových závislostí a souvisejících patologických jevů. V prostředí taneční scény se rovněž pohybuje 20 let jako DJ, producent a promoter.
 
Z výše uvedené expertízy pak čerpá i ve spolupráci s vybranými firmami při řešení jejich CRS kampaní jako je například projekt Respektuj 18, kde funguje jako odborný garant a poradce.

Vystudoval PdF MU, obor Sociální pedagogiky v Brně. Realizuje školení zaměřené na bezpečnější zábavu pro personál hudebních podniků a další související subjekty.